UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak wspaniała inwestycja wróżąca świetlaną przyszłość miasta że chyba córka Witolda Wróblewskiego wróci z emigracji do Elbląga i zatrudni się w niej ? (Wybraliście na zarządce miasta człowieka którego jedyna córka nawet nie widzi tu przyszłości i wyjechała)


Anuluj