UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak wspaniała inwestycja wróżąca świetlaną przyszłość miasta że chyba córka Witolda Wróblewskiego wróci z emigracji do Elbląga i zatrudni się w niej ? (Wybraliście na zarządce miasta człowieka którego jedyna córka nawet nie widzi tu przyszłości i wyjechała)