UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak wspaniała inwestycja wróżąca świetlaną przyszłość miasta że chyba córka Witolda Wróblewskiego wróci z emigracji do Elbląga i zatrudni się w niej ? (Wybraliście na zarządce miasta człowieka którego jedyna córka nawet nie widzi tu przyszłości i wyjechała)