UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak ktos napisal, idzcie na polibude, uczcie sie jezykow, auticad, catia, jezyki programowaniat to bedziecie nawet w egu zarabiac 5tke na teke co najmniej. Ostatnio spotkalem elblazanina w ikei gdansk. Siedzi biedak w szwedzkiej koszulce na kasie. Tlum ludzi wali, smrod z tych ich restauracji, pewnie podaja szwedzkie pulpeciki. Zapie... jak Charlie Chaplin w filmie Fabryka, raczki mu same chodza juz zctej rutyny. Mieszka pewnie w wynajetym mieszkaniu. Jak wy idziecie spac on wraca do domu. Zero zycia. Ale na fejsie ma pracuje w 3city.
Glosrozsadku1