UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak z drugiej strony, bedzie to konkurencja dla krwiopijcy bestu. Kazdy kto pracowal to wie, ze nie jest to GE ze srednia zarobkow 7500brutto.

Obserwator.

Anuluj