UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A tak z drugiej strony, bedzie to konkurencja dla krwiopijcy bestu. Kazdy kto pracowal to wie, ze nie jest to GE ze srednia zarobkow 7500brutto.
Obserwator.
A tak z drugiej strony, bedzie to konkurencja dla krwiopijcy bestu. Kazdy kto pracowal to wie, ze nie jest to GE ze srednia zarobkow 7500brutto.
Obserwator.