UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wpiszcie w google " nazwa firmy Tran... opinie" pocztajcie i zobaczcid czy z Wronlewski jest ok wszystko, firma jest conajmniej kontrowersyjna Elbląg stał się dosłownie Bangladeszem , zasobem najtańszej siły robiczej w kraju, słów na to brak, prezydent do dymusji, nie ogarnia świata, gubi się jak dziadek na pokazach garów, żenada

V brzescy