A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale błysnąłeś, intelekt godny ubeka po szkole w Starym Polu,
Brzydkie kobiety po 40 roku zycia,nie rokujace zadnych nadziei na poprawe powinne byc z urzedu utylizowane.Garbusiarz cyklista
Chwila te parę osob co tu stoi to są nie WSZYSCY, kpiny sobie urządzacie, to nawet NIE jest warte pisania na portalu, obciach widac wyraznie wasze preferencje polityczne.
@Zbyszek1 - Podły jesteś.
Wiem.Garbusiarz cyklista
To kup wodolot zostań jego armatorem i rób biznes na tym transporcie. "Czysty zysk"
Ten protest to prowokacja PIS by mieć pretekst do nierozpoczynania robót.
To chyba wypuscili ze szpitala bo na takich wyglądaja. Nie te klepki.
I krowy przestaną dawać mleko
No Żegluga Gdańska miała na tym duży zysk, bo jak wprowadzili blokadę zalewu w 2006 roku to przez to, że nie mogli pływać przez rok tracili na tym ponad 2 miliony, a tak mieli ponad 2 miliony zysku.