Wybrany wątek opinii
Tak mam, bo kiedyś pływały z Elbląga wodoloty.
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
To kup wodolot zostań jego armatorem i rób biznes na tym transporcie. "Czysty zysk"
Do moderacji
Odpowiedz
1
1