Wybrany wątek opinii

Tak mam, bo kiedyś pływały z Elbląga wodoloty.
(2019.10.18)
To kup wodolot zostań jego armatorem i rób biznes na tym transporcie. "Czysty zysk"
Whisky_dżin (2019.10.19)
Powrót do komentarzy