Wybrany wątek opinii

@ Szokoeaes: Błysnąłeś. Intelekt godny pisiora. A kup sobie jacht na raty za 500+ i pływaj, pływaj tam i z powrotem na złość ruskim, którzy i tak mają ten rów gdzieś głęboko. ..
xyl (2019.10.18)
Jak mają gdzieś to po co blokowali Zalew dla Polaków i innych przez tyle lat? No i po co słali pisma do Brukseli Ruscy? Po prostu nie chcą dopuścić, żeby po polskiej stronie rozwinęła się turystyka wodna i port w Elblągu, bo to dla nich konkurencja jest już pętla żuławska, mariny na kilkaset jachtów, Kanał Elbląski, Szkarpawa, a w Kaliningradzie nie ma nic ciekawgo, po co jachty tam będą pływać jak trzeba mieć paszport, wizę, karteczki, co tam będą oglądać? No i Elbląg może odebrać im trochę przeładunków, bo jest w strefie Schengen, gdzie nie ma ceł jak w Rosji i tych formalności zw z przekraczniem granicy.
(2019.10.19)
ale błysnąłeś, intelekt godny ubeka po szkole w Starym Polu,
Druki (2019.10.19)
Powrót do komentarzy