UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chwila te parę osob co tu stoi to są nie WSZYSCY, kpiny sobie urządzacie, to nawet NIE jest warte pisania na portalu, obciach widac wyraznie wasze preferencje polityczne.

zofija

Anuluj