89
18.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"To chyba wypuscili ze szpitala bo na takich wyglądaja. Nie te klepki. " - Nie! To Was ze szpitala wypuścili, widać to aż nadto dosadnie.
(2019.10.19)
nie martwcie się będzie hotel
(2019.10.19)

info

1  
  0
co wam da ten przekop
(2019.10.19)
Nic I Tak do ziemii I Tak.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.10.19)

info

0  
  2
Wszystko, rozwój i bogactwo Elbląga jak przed wojną.
(2019.10.19)
platni zdrajcy.
(2019.10.19)

info

3  
  2
co za umyslowa tępota tu w wiekszosci komentuje. nawet nie wiecie o czym mowiecie
Ziemia to juz tylko puste sło (2019.10.20)

info

0  
  1
kopac kopac i jeszcze raz kopac !!! czemu nikt nie kopie !!!!!?????
dd (2019.10.20)

info

1  
  0
Ale akcja. Sześc osób przeciw przekopowi. Posypać azotoxem i zakończyć protest.
ZBI (2019.10.22)

info

0  
  1