A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"To chyba wypuscili ze szpitala bo na takich wyglądaja. Nie te klepki. " - Nie! To Was ze szpitala wypuścili, widać to aż nadto dosadnie.
nie martwcie się będzie hotel
co wam da ten przekop
Nic I Tak do ziemii I Tak.Garbusiarz cyklista
Wszystko, rozwój i bogactwo Elbląga jak przed wojną.
platni zdrajcy.
co za umyslowa tępota tu w wiekszosci komentuje. nawet nie wiecie o czym mowiecie
kopac kopac i jeszcze raz kopac !!! czemu nikt nie kopie !!!!!?????
Ale akcja. Sześc osób przeciw przekopowi. Posypać azotoxem i zakończyć protest.