UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No Żegluga Gdańska miała na tym duży zysk, bo jak wprowadzili blokadę zalewu w 2006 roku to przez to, że nie mogli pływać przez rok tracili na tym ponad 2 miliony, a tak mieli ponad 2 miliony zysku.
No Żegluga Gdańska miała na tym duży zysk, bo jak wprowadzili blokadę zalewu w 2006 roku to przez to, że nie mogli pływać przez rok tracili na tym ponad 2 miliony, a tak mieli ponad 2 miliony zysku.