UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie byli Ci ekolodzy jak gówno płynęło Wisłą i wpłynęło do Bałtyku ? Ktoś coś słyszał wtedy o protestach ekologów ? Gdzie byli jak budował się pałac w Puszczy Noteckiej na terenach "NATURA 2000" Ja jedynie słyszałem głosy rolników, co się bali o swoje zwierzęta, które pasą się w pobliżu rzeki. .. EKOTERRORYŚCI, a nie ekolodzy.

Anonimek1

Anuluj