UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mnie zawsze intrygują Ci ludzi "obrońcy danej sprawy", bo są to dorośli ludzie, a potrafią po ileś dni spędzać w jakimś tam miejscu przywiązani do drzewa i tu zawsze nasuwa się moje pytanie czym oni zajmują się na co dzień? czy oni pracują ? Bo za płacą rachunki. .. z czego żyją ?
ciekawskiiiiii