UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech im dadzą po kilka złoty na lody i będzie spokój, przecież są sprzedajni czego dawali nie jednokrotnie dowody przy stawiani anten GSM, typowa zagrywka polityczna złodziejaszków z PO
slawekel1
niech im dadzą po kilka złoty na lody i będzie spokój, przecież są sprzedajni czego dawali nie jednokrotnie dowody przy stawiani anten GSM, typowa zagrywka polityczna złodziejaszków z PO
slawekel1