UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niech im dadzą po kilka złoty na lody i będzie spokój, przecież są sprzedajni czego dawali nie jednokrotnie dowody przy stawiani anten GSM, typowa zagrywka polityczna złodziejaszków z PO

slawekel1

Anuluj