UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie zawsze intrygują Ci ludzi "obrońcy danej sprawy", bo są to dorośli ludzie, a potrafią po ileś dni spędzać w jakimś tam miejscu przywiązani do drzewa i tu zawsze nasuwa się moje pytanie czym oni zajmują się na co dzień? czy oni pracują ? Bo za płacą rachunki. .. z czego żyją ?
ciekawskiiiiii