UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja też jestem pro ekologiczny,ale tu to już przeginacie,kto was nasłał zajmijcie się ściekami w Wiśle,płonącymi wysypiskami i plastykiem w lasach,jesteście żaaaaałoooośni


Anuluj