UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też jestem pro ekologiczny,ale tu to już przeginacie,kto was nasłał zajmijcie się ściekami w Wiśle,płonącymi wysypiskami i plastykiem w lasach,jesteście żaaaaałoooośni
Ja też jestem pro ekologiczny,ale tu to już przeginacie,kto was nasłał zajmijcie się ściekami w Wiśle,płonącymi wysypiskami i plastykiem w lasach,jesteście żaaaaałoooośni