A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@klient elpack - napisałem 2 komentarze dot. Dawida a wy je wykasowaliście bo napisałem pozytywnie o Nim ??
DAMIANA - Oczywiście
Bo to państwo policyjne
Tradycyjne odmozdzenie w kocie i piatek piatunio piatalondo... tym razem sie nie udalo ...
Zawsze jest ta iskierka nadzieji. Trzymam kciuki. A tak swoją drogą to w Elblagu jedna z najwiekszych porażek jest to, ze starówka, gdzie odbywa się najwięcej imprez i lokale, do których chodzi najwięcej ludzi, są przy niczym nie zabezpieczonej wodzie. Strasznie to niebezpieczne i dla ludzi podpitych i dla dzieci, a tych nie brakuje w imprezowych okolicach.
Nie trzeba być pijany by wpaść do rzeki ! Bardziej niebezpiecznego dojścia do wody nie ma ale cöż ?
kiedyś jak się szło z kolegami na picie to sie dbało o to aby każdy wrócił do domu, ja do dziś tak mam, a teraz aby raz dwa się napić i każdy sobie rzepke skrobie, nie ma jakiejś zażyłości między kumplami, przykre to
@Smerfo - zamiast się błąkać po olimpii to weź słownik ortograficzny, a może masz przypadłość leniuchów czyli dysleksję?
@klient elpack - no właśnie dopiero co czytałem Twój komentarz, a już go nie ma, dziwne
na bulwarze już dawno powinny być zamontowane barierki, tam jest bardzo niebezpiecznie