UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zawsze jest ta iskierka nadzieji. Trzymam kciuki. A tak swoją drogą to w Elblagu jedna z najwiekszych porażek jest to, ze starówka, gdzie odbywa się najwięcej imprez i lokale, do których chodzi najwięcej ludzi, są przy niczym nie zabezpieczonej wodzie. Strasznie to niebezpieczne i dla ludzi podpitych i dla dzieci, a tych nie brakuje w imprezowych okolicach.

Liściem