UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

kiedyś jak się szło z kolegami na picie to sie dbało o to aby każdy wrócił do domu, ja do dziś tak mam, a teraz aby raz dwa się napić i każdy sobie rzepke skrobie, nie ma jakiejś zażyłości między kumplami, przykre to