UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@klient elpack - napisałem 2 komentarze dot. Dawida a wy je wykasowaliście bo napisałem pozytywnie o Nim ??
myśliwska
@klient elpack - napisałem 2 komentarze dot. Dawida a wy je wykasowaliście bo napisałem pozytywnie o Nim ??
myśliwska