Wybrany wątek opinii

Nie było mnie na starówce w piątek w nocy
UFO (2019.10.15)
UFO a gdzie Ty teraz się podziewasz?? ;) Na Olimpię chodzisz?? :) Sendziujesz coś??
Smerfo (2019.10.15)
@Smerfo - zamiast się błąkać po olimpii to weź słownik ortograficzny, a może masz przypadłość leniuchów czyli dysleksję?
(2019.10.16)
Powrót do komentarzy