Wybrany wątek opinii
Nie było mnie na starówce w piątek w nocy
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
UFO a gdzie Ty teraz się podziewasz?? ;) Na Olimpię chodzisz?? :) Sendziujesz coś??
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Smerfo - zamiast się błąkać po olimpii to weź słownik ortograficzny, a może masz przypadłość leniuchów czyli dysleksję?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0