UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze jest ta iskierka nadzieji. Trzymam kciuki. A tak swoją drogą to w Elblagu jedna z najwiekszych porażek jest to, ze starówka, gdzie odbywa się najwięcej imprez i lokale, do których chodzi najwięcej ludzi, są przy niczym nie zabezpieczonej wodzie. Strasznie to niebezpieczne i dla ludzi podpitych i dla dzieci, a tych nie brakuje w imprezowych okolicach.

Liściem

Anuluj