Co stało się z Damianem? Strażacy przeczesywali rzekę

40
15.10.2019
Co stało się z Damianem? Strażacy przeczesywali rzekę
(fot. Michał Skroboszewski)
Czy zaginiony 28-latek, którego od kilku dni szuka rodzina i policja, wpadł do wody? Dzisiaj rzekę Elbląg przeczesywali strażaccy nurkowie. Zobacz zdjęcia.

Przypomnijmy, że 28-letni Damian Kowalski zaginął w nocy z piątku na sobotę. Ostatni raz był widziany na Starym Mieście, w okolicy pubu Czarny Kot. Był ubrany w czerwoną pikowaną kurtkę, czerwoną koszulkę polo i ciemne dżinsy. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie można też namierzyć jego telefonu.

Czy 28-latek wpadł do wody? To sprawdzali dzisiaj policjanci i strażaccy nurkowie, przeczesując rzekę Elbląg. 

- Do takiej informacji, że mężczyzna mógł wpaść do wody, dotarli policjanci operacyjni, którzy zajmują się tą sprawą. Teraz ją sprawdzamy - informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

W wyjaśnieniu tej sprawy kluczowy może być zapis z monitoringu, który jest zamontowany na budynku prokuratury przy bulwarze Zygmunta Augusta. To w tej okolicy rzekę patrolowali strażacy i policjanci. 

Osoby, które widziały Damiana Kowalskiego po dacie zaginięcia, proszone są o kontakt z policjantem pod nr tel.: 55 230 17 15 lub 112. Informację można przekazać także mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

 

RG

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzymam kciuki ciekawe co z nim. Z Kościuszki pochodzi??
Ciekawski (2019.10.15)
Wszędzie kamery w mieście a chłopaka nie można namierzyć gdzie się udał w jakiej części miasta, a spróbuj zaparkować na zakazie to zaraz strażnicy teksasu się pojawiają ...
Heha (2019.10.15)
Przecież nadbrzeże i bulwar są pod okiem kamer. .. raczej nie ten trop
DannyX (2019.10.15)
Jedni już twierdzą,że chłopak się utopił a drudzy,że to jest trop. Jeżeli na bulwarze zdjęcie jest kamera i tam poszukują,czyli musi być na rzeczy. Zapewne będzie tak jak w innych przypadkach niestety po imprezach przy wodzie. Ale życzę aby szczęśliwie się znalazl
Desperados (2019.10.15)

info

22  
  0
Piątkowa noc. Pod wpływem alkoholu. Ktoś go zaczepił i wyrzucił swoje frustracje...
Euryoinda (2019.10.15)

info

7  
  14
Widzę że kilku inspektorów już się odezwało.
(2019.10.15)

info

16  
  5
Nie. Z Zawady. I nie trzeba mówić co z nim. Każdy wie i kamery są i widać Ale póki nie wylowia ciala nie potwierdza tego że to on wpadł do wody.
............... (2019.10.15)
Jezeli byl to chlopak ktoremu nigdy nie zdazylo sie spac u znajomych i wracac po kilku dniach do domu to niestety ale trzeba wybrac najgorszy scenariusz. Najgorsze jest to ze rzeka się ciagnie i cialo moglo poplynac daleko od miejsca ewentualnego utoniecia. Mimo wszystko przy utonieciu ciało po kilku dniach unosi sie na wodzie chyba ze zaczepilo sie pod woda w jakies zarosla i do tego potrzebni są nurkowie lub specjalistyczny sprzet wiec samk pływanie łodzia wtedy nie wystarczy.... Ja caly czas trzymam kciuki za to ze chlopak jest caly i zdrowy.
(2019.10.15)

info

35  
  1
Jeszcze zaproponuj zeby sprawdzic czy czasami UFO nie wyladowalo na starowce.
asiorptasior (2019.10.15)
Nie było mnie na starówce w piątek w nocy
UFO (2019.10.15)