A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cóż za nośne hasło? Przeszukali "rzekę"? Na prawdę? W Elblągu jest "rzeka"? Sądziłem, że to strużka, ciek wodny. ..
Całkiem niedawno wszyscy przeciwnicy przekopu Mierzei Wiślanej tak właśnie twierdzili. .. .
Kumiela też jest rzeką i Pasłęka. .. miły filozofie. .. Czasami mógłbyś pomyśleć samodzielnie i zastanowić się nad następującą kwestią. Armator jednostki ma do wyboru port w Gdańsku, do którego wejdzie z pomocą jednego holownika w ciągu dwóch godzin i port w Elblągu, do którego wejdzie po 6 - 8 godzinach z pomocą dwóch holowników. .. Ciekawe, który wybierze. .. ? Niczego wybierać nie będzie. .. on dostanie nakaz wejścia do Elbląga od umiłowanego przywódcy Jarosława. ..
Nie wiadomo kiedy pojawiły się podejrzenia o możliwości utonięcia tzn kiedy był sprawdzony monitoring. Natychmiastowa akcja na wodzie miałaby sens od razu po wpadnięciu do wody.
Kiedyś mi skasował auto na starym mieście - poprawne zapakowane. Sprawa zgłoszona na policję - monitoring NIE działa!!! Niech teraz osoba odpowiedzialna za monitoring wezmiebodpowiedzialnosc
A czy te kamerty działają,bo ostotnio chciałem wejść i żadna nie działała?
A co z kolegami Damiana nikt nic nie wie nikt nic nie widział sam w pabie chyba nie był ?
Gdzie są barierki??? Rodziny z dziecmi chodzą chwilą z oka i może podejść i wpaść.To stare miasto logiczne że imprezy człowiek plus alkohol stracić można równowagę.Barierki powinny być!!!!
@Elblaz - To obowiazek rodzicow pilowac dzieci a nie nosy w komorki albo z kolezankami plotkowac. Alkohol tez trzeba umiec pic, a nie nachlac sie do nieprzytomnosci i winic miasto ze barierek nie ma !. .. ."Czlowiek plus alcohol" i wszyscy musza na pijanego uwazac ??? Barierki, ploty, szlabany, ogrodzenia, sciany, zakazy, nakazy. .. .. przy odrobinie zdrowego rozsadku latwo zadbac o bezpieczenstwo wlasne i innych !
@DannyX - Moze i stare miasto jest (i powinno by) monitorowane, ale komu chce sie przegladac nagrania ??? Bardzo dobry test dla Policji i Miasta, kto bedzie sie tlumaczyl ze nie ma nagran z tamtego dnia ? Nie trudno chyba znalesc osobe w czerwonej kurtce. .. .. oczywiscie jesli sie chce.
zaginiony skasował Ci auto??