Wybrany wątek opinii

Oby żaden z P O z Elbląga się nie dostal .Na posredniak.
(2019.10.14)
niestety ale się dostał i Wcisła i Gelert i co najgorsze ten Protas, skandal
(2019.10.14)
Powrót do komentarzy