Wybrany wątek opinii
Oby żaden z P O z Elbląga się nie dostal .Na posredniak.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
niestety ale się dostał i Wcisła i Gelert i co najgorsze ten Protas, skandal
Do moderacji
Odpowiedz
5
0