UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oby żaden z P O nie wszedł do sejmu i senatu to by było podziekowanie za to co robicie dla Elbląga. A wyborców nie nauczyło nic okulista już nie pomoże. Afery przekręty chamskie wyzwiska nic do was nie dociera wyborcy.