UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WASYL - największy nierób, nic nie robi tylko albo papla bezmyślnie, albo mąci i udaje wszechwiedzącego
@WASYL - największy nierób, nic nie robi tylko albo papla bezmyślnie, albo mąci i udaje wszechwiedzącego