Wybrany wątek opinii

a ten Wcisła to kto to
WASYL (2019.10.14)
@WASYL - największy nierób, nic nie robi tylko albo papla bezmyślnie, albo mąci i udaje wszechwiedzącego
(2019.10.14)
Powrót do komentarzy