Wybrany wątek opinii
a ten Wcisła to kto to
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@WASYL - największy nierób, nic nie robi tylko albo papla bezmyślnie, albo mąci i udaje wszechwiedzącego
Do moderacji
Odpowiedz
7
0