UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oby żaden z P O nie wszedł do sejmu i senatu to by było podziekowanie za to co robicie dla Elbląga. A wyborców nie nauczyło nic okulista już nie pomoże. Afery przekręty chamskie wyzwiska nic do was nie dociera wyborcy.