Wybrany wątek opinii
No i jak zwykle głosujących najwięcej 60+, co to po mszy od razu na wybory lecieli. I nie dziwota, że PiSowcy górą - wiedzą, że opłaca się z klechami trzymać. Miliony złotych zapłacili z pieniędzy podatników, to mają swoich wyborców. Och ciemny naród, ciemny. .. Zabrakło głosów młodszego pokolenia. A przecież to właśnie dla nich tworzy się Polskę. Czyżby im było obojętne pod czyim zarządem będą żyć?
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Czemu dzielisz ludzi na lepszych i gorszych. Wychowanel Stslina czy Hitlera
Do moderacji
Odpowiedz
5
0