Wybrany wątek opinii

Pewnie, że umie bo za 2 miliardy, będzie przekop, tor wodny, most w Nowakowie, 2 porty podejściowe, mosty zwodzone, punkt widokowy, sztuczna wyspa, nowy statek hydrograficzny dla elbląskiego portu, który już jest w Elblągu no i jakiś pożytek z tego będzie, a jaki mamy pożytek z Rydwanu w Gdańsku, a lie już prądu mamy z elektrowni atomowej Grada, na którą wydał 150 milionów? A z zimnych term w Lidzbarku i lotniska w Szymanach i w Gdyni ile mamy kasy, a z psich parków i toalet, a ze strefy relaksu Trzaskowskiego z palet za milion rocznie, a z kóz co gryzą trawę na wiślanej wyspie za 100 tys rocznie? A statków będzie więcej jak 10 do tego będą jachty.
(2019.10.06)
I spływy kajakowe można będzie zorganizować:). Ja osobiście, jak chce się napić mleka, to idę do sklepu po kartonik. A niektórzy kupują krowę. Kto bogatemu zabroni.
racjonalista (2019.10.06)
Powrót do komentarzy