UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@gosc - Pięknie dziękuję:) Ja akurat widzę jeszcze kilka pozytywnych rzeczy, które zrobił PiS - 500+ (choć wprowadzane mocno nieudolnie, ale jednak) na przykład - tyle że oprócz tych pozytywnych zmian narobili do tego tyle różnych rzeczy niemądrych, że czas ich również wymienić na rozsądną, świecką i światopoglądowo bez porównania bardziej ogarniętą Lewicę:) Bo że nie na dzikich kapitalistów z PO, to każdemu mającemu serce i rozum we właściwym miejscu od lat już wiadomo;)
RobertKoliński