Wybrany wątek opinii

I spływy kajakowe można będzie zorganizować:). Ja osobiście, jak chce się napić mleka, to idę do sklepu po kartonik. A niektórzy kupują krowę. Kto bogatemu zabroni.
racjonalista (2019.10.06)
Jak nas stać, to trzeba w końcu to zbudować w końcu za PO zrobili raport w, którym im wyszło, że przekop się zwróci już w 2049 roku, wydali na to ok 5 milion złotych, No i co teraz się nie przyznają do raportu, który sami opracowali? To po co te raporty? Tylko po to żeby wydać publiczne miliony na sterty dokumentów? A przecież jeszcze kilkanaście lat temu członkowie PO postawili pomnik na cześć przekopu i zbierali za przekopem podpisy. To co się zmieniło?
(2019.10.06)
Powrót do komentarzy