UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowa drogi ekspresowej z Gdańska do Elbląga kosztowała 3,75 miliarda złotych, a przekopanie tego kanałku, którym przepłynie rocznie może z dziesięć statków ma kosztować 2 miliardy. PiS rzeczywiście umie racjonalnie wydawać nasze pieniądze, po prostu czapki z głów.
racjonalista