66
07.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zielonka to jest emerytowany gliniarz, który trafił z łapanki na listę SLD, bo nie było nikogo innego. Uważa, że duże pieniądze zainwestowane w kampanię zapewnią mu miejsce w sejmie. Wystarczy posłuchać tego pana przez kilka minut na żywo, aby przekonać się, że on nawet kilku prostych zdań po polsku nie potrafi poprawnie złożyć. Co tacy ludzie chcą robić w sejmie?
(2019.10.07)
@anonim o p. Zielonce- zapewne nigdy z tym Panem nie rozmawiałeś, albo przemawia przez Ciebie zwykła zazdrość. Andrzej Zielonka to przyzwoity, młody, aktywny człowiek. To, że był zastępcą Komendanta Woj. Policji w Olsztynie, spowodowało jego anonimowość w Elblągu. Anonimie, ręczę, że p. Zielonka zagadałby Cię, korzystając ze swojej rozległej wiedzy i błyskotliwości.
babunia (2019.10.07)
@babunia - Czy może zatem @babunia przedstawić jakieś osiągnięcia pana Zielonki na polu jego "aktywności" samorządowej, społecznej, politycznej czy jakiejkolwiek? Bo ja znam np. relacje jego kolegów-policjantów, przed którymi uciekał i zamykał się w pokoju, kiedy przyszli domagać się poparcia dla ich postulatów związkowych w trakcie jego vice-komendantowania. Innych "błyskotliwych osiągnięć" jako żywo nie znam.
dziadunio (2019.10.07)
A ja mam pytanie czy teraz wszystkie gliny ktore mialy krótki epizod w policji i bez sukcesów będą szukać szczęścia w łatwej kasie w polityce? Tylko żaden z nich jeszcze nic dla Elbląga nie zrobił! Nie ma nic gorszego niz karierowicz z wysokim ego !popracujcie dla naszego miasta a potem pchajcie sie dalej! Bezczelność i pycha kroczy przed upadkiem
(2019.10.07)

info

3  
  0
@dziadunio-skoro tak bardzo interesujesz się p. Zielonką, t chyba wiesz, że pracował w CBŚ, a o tej pracy raczej głośno się nie mówi. A czy możesz przytoczyć nam osiągnięcia p. Krasulskiego, od wielu lat "1" PiS w naszym okręgu?
babunia (2019.10.07)

info

2  
  1
Odzyskanie niepodległosci Polski zapoczatkowali ludzie z Elblaga m. in. w Gdyni. Przylaczyl sie Lech Walesa -gdanszczanin. Odwaga swojego slowa zyskal sympatykow. Dopiero wtedy swiat dal papieza Polaka, ale nagroda Nobla przypadla czlowiekowi nie z "kosciola". Pewnie dlatego, ze stalismy sie odrealnieni i naiwni. Awaria "Charnobyl" zwienczyła koniec starej Europy. Niemcy wzmocniły sie, a Radzieccy rozpadli. I czlowiek z Sopotu mogł zostac prezydentem U. E. , dzieki temu przy mierzei powstanie wielkie przedsiewziecie. Tak wyglada wspaniala historia nas elblążan i pomorza. Dzis mamy niezalezne rzady, najlepsze. Nasze miasto jakby nie zacofanie oswiaty - spowodowane bieda regionu z wywozu cegiel do innych zniszczen powojennych - to byloby dziśswiekszym osrodkiem. Taka dola poniemiecka. Co i jak zamierzaja zrobic kandydaci do senatu, aby teraz postawic kres z tym marnotrawstwem pounijnym przynajmniej w miescie, lokalnym samorzadzie. Z Eurodeputowanych nie stad wymadrzac sie czy nad tym co robi sejm to jest tego cel, ale senatorki/y nie maja zabronione podejmowac inicjatywy swojej przynalezności terenowej. Gdzie posprzedawane mnostwo nieruchomosci z niedokonczonymi budowami, zarosniete i w smieciach, kiedy nikt za to nie odpowiada. Desperackie umowy wlasnosci dla drobnych pieniedzy nie rozwiazuja, aby ten rejon nie byl jednym z najgorszych. Nie wspominajac o szczeniackim zadluzaniu na niedochodowe uliczki i bujdy dobrobycie na resorach.
pytajcie,zebysesaminiezadawali (2019.10.07)

info

2  
  0
Niech interpunkcja nikomu nie przykryje widzenia wyzwisk. Oczywiście kto chce postulować, postuluje nawet parkowanie (nie postój) płatne tanio. Za garaż tak jest. Kapitał powinien zobowiązywać, a tymczasem odzieranie z mniejszego bogactwa. Bezmyślność bywa wszędzie, tylko, że w milionowych aglomeracjach, nie zaściankach (nieużytków i majątków w naturze za bezcen nietutejszych). Oby chociaż tą okolice nie w. .. to do ciemnej. .. Także nie dajmy się gw ałtem choćby za 1000+ jakiejś nowej opozycji, idźmy na wybory przed "lepsza" ptlogia, Może jest jeszcze wyjście, aby zwiększyć frekwencje. Jakby pani pro stytutka dla każdego glosującego darmowa w miesiącu. Możeta domagać się dobrowolności, nawet by państwo opłacało pani chłopów, których sobie przyciągnie, kulturalnych i czystych.
laik-dla_pana,,Neimana"Sł (2019.10.07)

info

1  
  0
Posty powtarzaja sie przez autofiltr.
terapeutko (2019.10.07)

info

0  
  0
Komentatorzy widzą regres Miasta. Także bezradność społeczeństwa obywatelskiego. Bo jaki mamy wpływ na decyzje o EPT Bis ( projekt „Fabryka”) i zaprzepaszczeniu Wyspy Spichrzów, na niechęć do odtworzenia Targu Rybnego (Bulwary), na ewentualną modernizację basenu miejskiego przy Spacerowej bez przestrzeni do pływania, na odpychanie restrukturyzacji spółek z „darowiznami” dla swojaków ? W temacie głównym: cisza po wyborczym słowie honoru czyli budowie nowego źródła ciepła ze słynną obniżką cen ciepła o 20%. Można długo. Jesteśmy bez szans, nasze nadzieje więc przerzucamy na „wybrańców”. Mają być omnibusami. Jeszcze urzędujący się bronią, oni ciężko pracują na „Wiejskiej”. Tyle, że posła z bródką dawno nie było w Elblągu. Mnogość banerów i billboardów, po każdej stronie, bez rozmowy, z automatyzmem reakcji : „wybierajcie tego, kto ma największą ilość „ścian i płotów”. Potężne środki materialne skumulują głosy wokół „rutyny”, a wielu z „szesnastu” ma być tylko „tłem”. Czy Wyborcy dadzą się nabrać? Cdn.
RyszardKlim (2019.10.07)

info

2  
  0
Cd. Trzymam stronę tych, którzy żądają od nowych „wybrańców” wejścia do środka Miasta. Stanowienie prawa to jedno, ale jedynie autorytet posła ( jeżeli go wypracuje) może zastąpić spolegliwą RM, inspirować, monitorować, zawstydzać. Chociażby podczas sesji RM. Gdzie lobby poselskie ( 8 posłów) stanowiące siłę na każdym szczeblu? I takowej chociażby zapowiedzi oczekuję podczas debaty. Polecam: „Czy „elbląscy” parlamentarzyści mogą cokolwiek dla swojego Miasta i Regionu”. Pzdr.
RyszardKlim (2019.10.07)

info

4  
  0