UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cd. Trzymam stronę tych, którzy żądają od nowych „wybrańców” wejścia do środka Miasta. Stanowienie prawa to jedno, ale jedynie autorytet posła ( jeżeli go wypracuje) może zastąpić spolegliwą RM, inspirować, monitorować, zawstydzać. Chociażby podczas sesji RM. Gdzie lobby poselskie ( 8 posłów) stanowiące siłę na każdym szczeblu? I takowej chociażby zapowiedzi oczekuję podczas debaty. Polecam: „Czy „elbląscy” parlamentarzyści mogą cokolwiek dla swojego Miasta i Regionu”. Pzdr.

RyszardKlim