UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@anonim o p. Zielonce- zapewne nigdy z tym Panem nie rozmawiałeś, albo przemawia przez Ciebie zwykła zazdrość. Andrzej Zielonka to przyzwoity, młody, aktywny człowiek. To, że był zastępcą Komendanta Woj. Policji w Olsztynie, spowodowało jego anonimowość w Elblągu. Anonimie, ręczę, że p. Zielonka zagadałby Cię, korzystając ze swojej rozległej wiedzy i błyskotliwości.
babunia