A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
po 30 latach transformacji Polska wróciła do punktu wyjścia, smutne jest to że Polacy nic się nie nauczyli przez te 30 lat i nie potrafią samodzielnie analizować rzeczywistości, no cóż drogo zapłacą za swoją naiwność.
Monika Falej, jedyna która mówi o biznesie i pracownikach i co chce dla Nich zrobić, reszta kandydatów tylko opowiada bajki.
Szukałem i nie znalazłem szczegółów propozycji podatkowych Lewicy. Tylko na Wikipedii coś jest. A jest jakieś szaleństwo podatkowe
• 22% – dla kwoty nadwyżki powyżej dwunastokrotności minimum socjalnego rocznie / =/-12 tys rocznie/;
• 33% – dla kwoty nadwyżki powyżej 60 000 złotych dochodu rocznie;
• 44% – dla kwoty nadwyżki ponad 120 000 złotych dochodu rocznie;
• 55% – dla kwoty nadwyżki ponad 250 000 złotych dochodu rocznie;
• 75% – dla kwoty nadwyżki ponad 500 000 złotych dochodu rocznie.
Może ktoś z Lewicy to zweryfikuje? Choćby w debacie.
Czerwony
Wałęsa w koncu podsumował idealnie Platformę i po raz 1 powiedział otwarcie to co wszyscy wiedzą, przez Was rzadzi Pis
Obserwując bieg ku sławie i pieniądzach widzę ze im kandydat mniej znaczy i nie ma żadnego dorobku lokalnego tym więcej jego reklam, przeciez to nie Top Model i czy foty to jedyny argument dla wyborców? Pytanie do debatujacych?
Program lewicy to fajne obietnice. Godna płaca minimalna. W przyszłym roku wyniesie ona 2700 złotych brutto. Godne wynagrodzenia w sektorze publicznym. Nikt w sektorze publicznym nie będzie zarabiać mniej niż 3500 zł brutto. Jawny podział na lepszych i gorszych. Sektor publiczny jest ważniejszy od klasy robotniczej? Warto spytać na debacie. Czerwony
Będziesz bogaty
TVP zrobiła swoje oglądaj dalej
Najnowszy sondaz Pis 46,5 PO 23,5 i 13% SLD! To nie wina Tvp tylko partii które wsadzily na listy dziwnych i nieznanych ludzi lub umoczonych w afery ! Przykładów az nadto i efekt jak zwykle, porażka ! Wałęsa to podsumowal
Olsztynianka Falej nie tylko nie ma zielonkowego pojęcia o pracownikach i powtarza do znudzenia te same komunały żywcem wyjęte z prasowych komunikatów Lewicy a wykute na blachę przy każdej okazji, ale w dodatku po Elblągu, który rzekomo reprezentuje, poruszać się musi taksówką, żeby się nie zgubić. Być może, że rzeczywiście chce coś zrobić dla biznesu, tylko co w takim razie robi ona na liście Lewicy?