UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cd. Trzymam stronę tych, którzy żądają od nowych „wybrańców” wejścia do środka Miasta. Stanowienie prawa to jedno, ale jedynie autorytet posła ( jeżeli go wypracuje) może zastąpić spolegliwą RM, inspirować, monitorować, zawstydzać. Chociażby podczas sesji RM. Gdzie lobby poselskie ( 8 posłów) stanowiące siłę na każdym szczeblu? I takowej chociażby zapowiedzi oczekuję podczas debaty. Polecam: „Czy „elbląscy” parlamentarzyści mogą cokolwiek dla swojego Miasta i Regionu”. Pzdr.

RyszardKlim

Anuluj