UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja mam pytanie czy teraz wszystkie gliny ktore mialy krótki epizod w policji i bez sukcesów będą szukać szczęścia w łatwej kasie w polityce? Tylko żaden z nich jeszcze nic dla Elbląga nie zrobił! Nie ma nic gorszego niz karierowicz z wysokim ego !popracujcie dla naszego miasta a potem pchajcie sie dalej! Bezczelność i pycha kroczy przed upadkiem


Anuluj