UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komentatorzy widzą regres Miasta. Także bezradność społeczeństwa obywatelskiego. Bo jaki mamy wpływ na decyzje o EPT Bis ( projekt „Fabryka”) i zaprzepaszczeniu Wyspy Spichrzów, na niechęć do odtworzenia Targu Rybnego (Bulwary), na ewentualną modernizację basenu miejskiego przy Spacerowej bez przestrzeni do pływania, na odpychanie restrukturyzacji spółek z „darowiznami” dla swojaków ? W temacie głównym: cisza po wyborczym słowie honoru czyli budowie nowego źródła ciepła ze słynną obniżką cen ciepła o 20%. Można długo. Jesteśmy bez szans, nasze nadzieje więc przerzucamy na „wybrańców”. Mają być omnibusami. Jeszcze urzędujący się bronią, oni ciężko pracują na „Wiejskiej”. Tyle, że posła z bródką dawno nie było w Elblągu. Mnogość banerów i billboardów, po każdej stronie, bez rozmowy, z automatyzmem reakcji : „wybierajcie tego, kto ma największą ilość „ścian i płotów”. Potężne środki materialne skumulują głosy wokół „rutyny”, a wielu z „szesnastu” ma być tylko „tłem”. Czy Wyborcy dadzą się nabrać? Cdn.

RyszardKlim

Anuluj