UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@eeee - Bo banuje sie tych co mówią prawdę a prawda jest obrzydliwa !!! a 007 napisał 120% prawdy. zboczeńcy, cwaniaki, koryciarze, totalniacy ! prawda w oczy kole taka to demokracja hahahahahaha gównokracja !

50.000+