UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@eeee - Bo banuje sie tych co mówią prawdę a prawda jest obrzydliwa !!! a 007 napisał 120% prawdy. zboczeńcy, cwaniaki, koryciarze, totalniacy ! prawda w oczy kole taka to demokracja hahahahahaha gównokracja !

50.000+

Anuluj