UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@eeee - Bo banuje sie tych co mówią prawdę a prawda jest obrzydliwa !!! a 007 napisał 120% prawdy. zboczeńcy, cwaniaki, koryciarze, totalniacy ! prawda w oczy kole taka to demokracja hahahahahaha gównokracja !
50.000+