UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lewica i tak wejdzie do sejmu , pis w Elblagu nic nie znaczy a PO znowu te same du...... Ktore usiadą i nic dla miasta nie zrobią
Lewica i tak wejdzie do sejmu , pis w Elblagu nic nie znaczy a PO znowu te same du...... Ktore usiadą i nic dla miasta nie zrobią