UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lewica i tak wejdzie do sejmu , pis w Elblagu nic nie znaczy a PO znowu te same du...... Ktore usiadą i nic dla miasta nie zrobią


Anuluj