A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dosyć mamy klamczuchow obludnikow nie chcemy was tu nawet w waszej reklamie niby rodzina reklamuje 500plus a to podstawione osoby po prostu obrzydliwy cyrk jak wy się Boga nie boicie jeszcze wciagacie naiwnych młodych ludzi gdzie są ich rodzice i dziadkowie co na pewno pamiętają źle czasy za ich rządów
"Te negatywne komentarze to piszą przeważnie ci co dostali w PRL mieszkanie z a darmo", nie piszą Ci co zrozumieli obłudę PIS
Pisuary to jednak ograniczone grono fanatyków, a fanatycy w kazdym panstwie to niebezpieczne i najgorsze zło, a Kościół w obrzydliwy sposob podsyca ich nienawiść, mając na koncie stos ohydnych zbrodni wobec dzieci,
Gdyby nie kościół nie pisał byś głupot, bo mamusia by cię wyskrobała. Więc nie pluj jadem.
Haha i tak wlasnie pisze pisowski katolik, cała prawda
" Musimy usiąść do stołu i zacząć ze sobą rozmawiać tak, jak dogadała się Lewica. .. " Już raz usiedliście do stołu, w Magdalence, żeby sprzedać za psie pieniądze majątek narodowy, który należał do obywateli tego kraju.
@Antylewak - Sami przy tym stole nie siedzieli i sami za sobą tam wódki nie pili. Beneficjentami tej biesiady są również ci z prawa, może nie ci ze skrajności ale niektórzy z tych co w wynikach sondażowych oscylują w okolicach 45%
Tego to jeszcze nie było!! Jedni są homo inni hetero a tobie podobają się pobożne pisiory.... Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy. Tylko jakie ty hasło sobie napiszesz na marszu równości...
I z czego ty się cieszysz. Super perspektywa rozwoju dla miasta.
Założysz się?