182
28.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dosyć mamy klamczuchow obludnikow nie chcemy was tu nawet w waszej reklamie niby rodzina reklamuje 500plus a to podstawione osoby po prostu obrzydliwy cyrk jak wy się Boga nie boicie jeszcze wciagacie naiwnych młodych ludzi gdzie są ich rodzice i dziadkowie co na pewno pamiętają źle czasy za ich rządów
Zgelblag (2019.09.29)
"Te negatywne komentarze to piszą przeważnie ci co dostali w PRL mieszkanie z a darmo", nie piszą Ci co zrozumieli obłudę PIS
(2019.09.29)
Pisuary to jednak ograniczone grono fanatyków, a fanatycy w kazdym panstwie to niebezpieczne i najgorsze zło, a Kościół w obrzydliwy sposob podsyca ich nienawiść, mając na koncie stos ohydnych zbrodni wobec dzieci,
(2019.09.29)
Gdyby nie kościół nie pisał byś głupot, bo mamusia by cię wyskrobała. Więc nie pluj jadem.
(2019.09.29)
Haha i tak wlasnie pisze pisowski katolik, cała prawda
(2019.09.29)

info

3  
  5
" Musimy usiąść do stołu i zacząć ze sobą rozmawiać tak, jak dogadała się Lewica. .. " Już raz usiedliście do stołu, w Magdalence, żeby sprzedać za psie pieniądze majątek narodowy, który należał do obywateli tego kraju.
Antylewak (2019.09.29)
@Antylewak - Sami przy tym stole nie siedzieli i sami za sobą tam wódki nie pili. Beneficjentami tej biesiady są również ci z prawa, może nie ci ze skrajności ale niektórzy z tych co w wynikach sondażowych oscylują w okolicach 45%
Ukryta prawda (2019.09.29)
Tego to jeszcze nie było!! Jedni są homo inni hetero a tobie podobają się pobożne pisiory.... Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy. Tylko jakie ty hasło sobie napiszesz na marszu równości...
(2019.09.30)
I z czego ty się cieszysz. Super perspektywa rozwoju dla miasta.
(2019.09.30)
Założysz się?
(2019.09.30)