A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a w Elblągu kto podłącza biedriońkę?
W czym lepszy jest Krasulski od Mańkuta?
t34
Te negatywne komentarze to piszą przeważnie ci co dostali w PRL mieszkanie z a darmo, a dzieci kształcili na uczelniach tez za darmo, na wczasy wyjeżdżali też za darmo. Teraz każdy Polak będzie inwigilowany i to nikomu nie przeszkadza, żywność tez GMO i tez nikomu nie przeszkadza, a i sieć G5 jakoś nikomu nie przeszkadza, tylko skąd taka śmiertelność nawet już u małych dzieci. No ale jak to u nas " mam emeryturę i te choroby mnie jeszcze w takim stopniu nie dotykają, a i 13 stkę też dostane "co mi więcej potrzeba?
A ty zapomniałeś ilu komuchy zabiły po wojnie ? Za to mam być im wdzięczny ? Won z Polski do ruskich komuchy
Nie ma gorszego paskudzwa na świecie niż lewactwo. I nie ma drugiego, ,takiego krwawego systemu politycznego, który tak sprawnie niszczy ludzi. Dzisiejsza " lewica " ma tożsamość tej dawnej i na niej się wzoruje. Dlatego jest niczym zaraza.
W tej chwili tylko PiS !!!!! Kropka !!! Koniec dyskusji lewactwo !!!!!
Popieram wybór PiS. Z lewicowych partii PiS jest najlepszy. W obu partiach jest sporo osób z komunistyczną przeszłością. W innych też. Ta przeszłość nie ma już żadnego znaczenia. PiS od Lewicy odróżnia tylko stosunek do Kościoła. Oba ugrupowania chcą bogacić biednych i dbać o socjal dla nich. Jedni mówią o uszczelnianiu systemu podatkowego a drudzy tak wprost - tym złodziejskim prywaciarzom dowalimy takie podatki, że się posrają I damy klasie robotniczej. Czerwony
Lewica z biedroniem nie ośmieszajcie się nam takich jak wy w Elblągu nie potrzeba wasze odwiedziny to czysta żenada
"W tej chwili tylko PiS !!!!! Kropka !!! Koniec dyskusji lewactwo !!!!!" - Słuchaj, a jakie ceny będą, gdy tan pis porządzi jeszcze 4 lata? Teraz już strach na zakupy chodzić! koniec kropka!!!!!