UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tego to jeszcze nie było!! Jedni są homo inni hetero a tobie podobają się pobożne pisiory.... Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy. Tylko jakie ty hasło sobie napiszesz na marszu równości...
Tego to jeszcze nie było!! Jedni są homo inni hetero a tobie podobają się pobożne pisiory.... Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy. Tylko jakie ty hasło sobie napiszesz na marszu równości...