Wybrany wątek opinii

Co kolwiek tu napiszą 1 jest pewne pis tu nie ma szans, lewica i PO tak więc pisanina zpianą na ustach chrzescijañskich pisiorow nic nie da ale w sumie gdzies muszą poujadać bo w Elblagu nikt was sluchac nie chce, pozostaniecie tu tylko mniejszością i za wasze klamstwa, podlych i wmieszanych w brudne sprawy ludzi nikt was tu nie wybierze więc pozostanie pisać! Nic wiecej
(2019.09.29)
Założysz się?
(2019.09.30)
Powrót do komentarzy