UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Te negatywne komentarze to piszą przeważnie ci co dostali w PRL mieszkanie z a darmo", nie piszą Ci co zrozumieli obłudę PIS
"Te negatywne komentarze to piszą przeważnie ci co dostali w PRL mieszkanie z a darmo", nie piszą Ci co zrozumieli obłudę PIS