Wybrany wątek opinii

Pisuary to jednak ograniczone grono fanatyków, a fanatycy w kazdym panstwie to niebezpieczne i najgorsze zło, a Kościół w obrzydliwy sposob podsyca ich nienawiść, mając na koncie stos ohydnych zbrodni wobec dzieci,
(2019.09.29)
Gdyby nie kościół nie pisał byś głupot, bo mamusia by cię wyskrobała. Więc nie pluj jadem.
(2019.09.29)
Powrót do komentarzy