Wybrany wątek opinii
Pisuary to jednak ograniczone grono fanatyków, a fanatycy w kazdym panstwie to niebezpieczne i najgorsze zło, a Kościół w obrzydliwy sposob podsyca ich nienawiść, mając na koncie stos ohydnych zbrodni wobec dzieci,
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Gdyby nie kościół nie pisał byś głupot, bo mamusia by cię wyskrobała. Więc nie pluj jadem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1